• 044-599-38-09
  • 093-677-11-68
  • 097-185-13-57
Кошик порожній
246

Пересадка рослин

Якщо ви хочете озеленити свій будинок або офіс, ви можете замовити кімнатна рослина в інтернет-магазині Webbuket або відвідайте наш магазин "Букет" на вул.Леваневського 4. Рослини для дому або рослини для офісу - будь кімнатна рослина ви зможете знайти у нас. При виборі кімнатної рослини потрібно враховувати деякі особливості. По-перше, вони продаються в тонких пластикових горщиках від виробника. Тому, якщо ви купили рослину в будинок або офіс, потрібно обов'язково пересадити рослину в керамічний, пластиковий або інший горщик. При цьому потрібно особливу увагу приділити діагностиці рослин на предмет шкідників. Особливо сприятливий для пересадки час - весна, адже після періоду зимового спокою рослини починають активно рости. Правда, не можна пересаджувати квітка якщо у кімнатної рослини період весняного цвітіння. Якщо ж кімнатна рослина вже деякий час зростає в постійному горщику, потрібно звертати увагу на його зростання і стан листя. Зазвичай молоді кімнатні квіти пересаджують раз на рік, вже зріле рослина можна пересаджувати в міру його зростання, раз в декілька років.

Розрізняють два види робіт з пересадки - це перевалка рослини, коли земля з коренів не очищається, і повна пересадка, коли коріння рослини повністю очищається і земля вся оновлюється.

Процедура пересадки важлива для сприятливого росту рослин, тому що земля виснажується, втрачає властивість аерації і рослини потребують збільшення площі живлення. Якщо ви бачите, що ваш кімнатній рослині вже тісно в горщику, наші флористи нададуть вам послугу з пересадки, підгодівлі, чищенні кімнатної рослини, для того щоб рослина росло, цвіло і вас радувало! Фахівці інтернет-магазину Webbuket володіють високою компетенцією і з любов'ю ставляться до рослин, всі наші клієнти залишаються задоволені нашою роботою!

Пересадка рослин може проводиться як у вас в офісі, так і в нашому квітковому магазині «Букет», за адресою Леваневського, 4. Якщо робота проводиться в вашому офісі, додатково оплачується виїзд флориста 100 грн. Виїзд флориста для первинної консультації - 250 грн.

Ціна на пересадку рослини залежить від розміру горщика:

  • до 20 см - 40 грн;
  • до 25 см - 50 грн;
  • до 30 см - 90 грн;
  • до 40 см - 120 грн;
  • до 50 см - 150 грн;

При пересадці великої кількості кімнатних квітів ціни можуть обговорюватися індивідуально.

Наші фахівці допоможуть вам правильно вибрати і купити кімнатна рослина з доставкою, ви будете знати як доглядати за ним, в яких умовах йому краще жити, які рослини тіньовитривалі а яким потрібно більше світла, яку квітку краще поставити в офісі, а який в будинку. У будь-який час після покупки рослини в інтернет-магазині Webbuket ви зможете зателефонувати і отримати безкоштовну консультацію по догляду за вашими рослинами і кімнатними квітами!