• 044-599-38-09
  • 093-677-11-68
  • 097-185-13-57
Кошик порожній
251

Лікування кімнатних квітів

Як і будь-який живий організм, квіти також схильні до різних хвороб. Це відноситься і до кімнатних рослин, які ростуть в штучно створеному кліматі і в умовах, які обмежують ріст кореневої системи. Також не можна виключати неправильний догляд, а також поява шкідників, що потрапляють в приміщення повітряним шляхом, через новий грунт, на одязі та взутті. Ці комахою відмінно живеться в домашніх умовах.

Щоб захистити своїх зелених вихованців, необхідно вчасно приймати ефективні методи, а також вивчити інформацію про виниклі проблеми і способи боротьби.

Часто зустрічаються шкідники - сисні комахи

Вони вважають за краще селитися на молодих пагонах, а також ніжних і соковитих частинах рослин, щоб була можливість харчуватися їх соками. Через виділень таких паразитів пори на листках закупорюються, що призводить до труднощів з диханням у флори, а також створює сприятливе середовище для появи і зростання грибків. Серед найвідоміших комах виділяють наступні види:

Попелиця

Розміри цього паразита близько 3 мм, він може бути літаючим і безкрилим. Скупчення попелиці обліплює пагони, особливо верхівки, в результаті рослини починають повільно рости, а їх листя деформуються і обпадають. Квіти, які вразила тля, приречені.

Щитовидка

Це комахи округлої форми розміром 2-7 мм, вони зустрічаються зеленого кольору. Їх тіло вкрите потовщенням, що грає роль щитка, завдяки чому вони і отримали свою назву. Зовні такі шкідники нагадують маленьку бляшку.

Щитовидки ведуть малорухливий спосіб життя, тому їх скупчення зовні більше нагадують шар нальоту. Серед ознак, що рослина уражена цією комахою, варто виділити такі основні:

  • квітка починає відставати в розвитку зростанні;
  • листя покривається плямами жовтого або червоно-бурого відтінку;
  • листя і бутони всихають і опадають.

Борошнистий червець

Найближчим родичем щитовидки є борошнистий червець. Вони володіють довгастим тільцем світлого відтінку і розміром близько 3 мм. Цей вид краще селитися на бутонах, молодих пагонах, в пазухах листків. В результаті спостерігається уповільнення росту рослини, його листя і бутони деформуються, а потім відмирають. Про те, що на квітах завівся цей паразит, свідчить характерні для нього ватообразние виділення. Ця комаха швидко розмножується, і незабаром вражає грунт і кореневу систему. Його вважають особливо небезпечним через те, що він може з'явитися на абсолютно будь-яких рослинах.

Павутинний кліщ

Він вважається підступним і поширеним шкідником, який може з'явитися в будь-який сезон року. Фактором, що провокують появу цього паразита, є сухе тепле повітря в приміщенні. Такі комахи дуже швидко розмножується, захоплюючи все нові території і вражаючи все поруч стоять рослини. Головна ознака того, що на квітах завівся кліщ - наявність тонкої павутинки, яку можна помітити на світлі.

Також до симптомів ураження відносяться:

  • тьмяні листя і пелюстки, які поступово всихають і опадають;
  • трапляється, що на поверхнях листя з'являються плями жовтого відтінку, які незабаром призводять до пожовтіння всього листка, або ж спостерігається підсихання країв листа і потім його деформація.