• 044-599-38-09
  • 093-677-11-68
  • 097-185-13-57
Кошик порожній
245

Стабілізований мох

Бажання перебувати в комфортній обстановці і вдома, і на роботі властиво кожній людині. Фітодизайн - один з варіантів створення такої обстановки. Компанія «Веббукет» пропонує звернути Вашу увагу на одне з найоригінальніших і популярних напрямків - фітодизайн стабілізованою мохом.

Стабілізованою мохом оформляють як інтер'єри офісів, ресторанів, готелів, так і домашню обстановку. Також роблять вітрини, вивіски та логотипи. Стабілізований мох не потребує поливі і пересадці, також не залежить від природного освітлення.

Процес стабілізації моху полягає в тому, що з рослини видаляють природні соки і замість них вводять стабілізуючий розчин, тому рослина зберігає свій декоративний вигляд, текстуру і форму протягом тривалого періоду.

Мох Ягель

Стабілізований мох ягель - найпопулярніший і найбільш часто використовуваний вид моху у флористиці. Являє собою м'які, пишні, невеликі кущики до 8 см, пофарбований в яскраві тони: від бежевих і жовтих, до бордових і фіолетових.

Вартість: від 8 800 до 12 000 грн/м2

Плоский мох

Плоский мох - рослина висотою до 1,5 сантиметрів, яке частіше за все використовують для створення багатих по фактурі картин. Воно служить плоскою основою, фоном для об'ємних рослин. Може застосовуватися і як основний матеріал для простих моно-стін. Вважається найстійкішим до сонячних променів.

Вартість: від 7 800 до 9 200грн/м2

Мох кочками

Кочкообразний або кулястий - мох у вигляді купини діаметром 5-20 сантиметрів, до 8 сантиметрів у висоту. Має короткий «ворс» і щільну фактуру. Цей вид особливо підходить для створення арт-об'єктів, об'ємних композицій, які повторюють природні ландшафти.

Вартість: від 12 500 до 14 000 грн/м2