• 044-599-38-09
 • 093-677-11-68
 • 097-185-13-57
Кошик порожній

Про насВсім хто піклується про комфорт і затишок!

Компанія WEBBUKET більше 10 років із задоволенням радує своєю творчістю всіх, хто цінує красу! Наш слоган: «Промовляючи квітами! ..» про турботу, дружбу, кохання, неосяжному і багатогранному, як сама природа, світі флористики і фітодизайну!


Озеленення інтер'єрів - це модно!

Нам приємно розповісти, що нашими клієнтами і друзями є такі відомих компанії, як:

Attendify - знаменитий український стартап, «мобільна платформа», що дозволяє створювати брендовані соціальні програми для конференцій, виставок, зустрічей та інших заходів.

3Shape Ukraine - філія лідера індустрії на ринку програмних рішень, 3D сканування і проектування для стоматологічних лабораторій.

TEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистриб'юторських компаній, яка протягом багатьох років успішно співпрацює з провідними виробниками тютюнової продукції: Philip Morris International, Japan Tobacco International, Imperial Tobacco Group, British American Tobacco ...

TEVA Ukraine - безумовний номер 1 серед міжнародних фармацевтичних компаній в Україні і один з п'яти лідерів українського фармацевтичного ринку. У 2017 році компанія відзначає двадцятиріччя діяльності в нашій країні.

Delivery Group - транспортні та логістичні послуги як в нашій країні, так і за її межами, перевірений партнер для більш ніж 200 тисяч корпоративних клієнтів, що працюють у всіх сферах економіки України.

Група компаній Royal House, яка з 2003 року здійснює будівництво комфортної та якісної нерухомості бізнес-класу. Найважливішим аспектом виробництва компанії Royal House є максимальна екологічність.

Як ми вже відзначали, нас люблять і цінують IT компанії (Logica LLC)

і, звичайно ж, провідні представники страхового бізнесу - кому, як не їм турбуватися про благополуччя робочої обстановки персоналу ...

СК Арсенал - українська компанія з європейськими стандартами обслуговування, 11 років на ринку України, протягом останніх двох років впевнено входить в Топ-5 страхових компаній України.

Флористи компанії WEBBUKET надають свої послуги з озеленення інтер'єрів і представникам ресторанного бізнесу. Яскравий і оригінальний тому приклад - співпраця з The Burger Mexico!


Крім озеленення офісних та приватних приміщень, компанія WEBBUKET надає таку ексклюзивну послугу, як Лікування і реконструкція рослин.


У чому ж перевага, кроме естетичного сприйняттів інтер'єру, результатів Нашої роботи? Перерахуємо деякі з них:

Рослини очищають повітря в приміщенні від токсичних речовин:

 • оптимізують вологість повітря;
 • знищують віруси, бактерії, мікроби;
 • знижують шкідливу іонізацію повітря;
 • знижують рівень шуму в приміщенні;
 • створюють затишок і комфорт при озелененні приміщень;
 • оберігають від електромагнітного випромінювання, як від офісної, так і побутової техніки.  

Показники статистики про вплив живих рослин на співробітників офісу говорять про наступні факти:

 • при наявності необхідної кількості живих рослин - чисте і свіже повітря у вашому приміщенні;
 • рослини після озеленення інтер'єру допомагають зняттю стресового стану, втоми, нервозності, допомагають зниженню очного напруги;
 • зелені рослини в інтер'єрі офісу підвищують концентрацію уваги співробітників;
 • благотворний вплив життєдіяльності рослин в офісі знижує рівень захворюваності персоналу та, як наслідок, підвищує продуктивність праці;
 • рослини в приміщенні сприяють поліпшенню настрою, у вас не буде стресів і депресій;
 • при озелененні офісу живими рослинами, атмосфера свіжості, теплоти і затишку в робочому просторі налаштовує на креативну роботу колективу.

 

Ще одна особливість нашої компанії - Корпоративні поздоровлення. Ви можете узгодити з нами умови на будь-який період часу від місяця і більше, і більше не переживати про те, що б не забути привітати своїх співробітників. Про все подбає WEBBUKET - все Ваші колеги вчасно отримають в подарунок оригінальний букет або рослина в кашпо.

Весільні урочистості (від букета нареченої до оформлення інтер'єру, включаючи виїзні церемонії), дні народження, жіночі та чоловічі свята, просто захотілося надати увагу близької людини або бізнес-партнеру -


Звертайтеся до нас! WEBBUKET - промовляючи квітами! ..