• 044-599-38-09
  • 093-677-11-68
  • 097-185-13-57
Кошик порожній

Озеленення офісу від студії фітодизайну Веббукет

Студія фітодизайну "Веббукет" надає повний комплекс послуг з озеленення інтер'єрів в Києві. У своїй роботі з озеленення житлових і комерційних приміщень ми використовуємо різноманіття кімнатних рослин і елементів декору. Готуємо проект і реалізуємо озеленення під ключ в найкоротші терміни. Забезпечуємо подальший догляд за рослинами нашими професійними флористами. Безкоштовний виїзд дизайнера.

Замовлення і доставка букетів в Києві

Квіти завжди асоціювалися зі святом, так як їх можна піднести дорогій людині, тим самим поділитися з ним прекрасним настроєм. Доставка квітів в Києві обов'язково допоможе зробити все можливе, щоб адресат міг по-справжньому насолодитися подарунком. І вже стало традицією презентувати квіти на честь свята або ж просто без приводу. Адже подарований букет з улюблених квітів є найпростішим способом розповісти про свої почуття.

«Промовляючи квітами...» - беззмінний девіз компанії «Веббукет».
Сьогодні доставка квітів - це прекрасна можливість зробити подарунок у вигляді незабутніх вражень. Не варто впадати у відчай, якщо Ви від своїх близьких перебуваєте далеко і не маєте можливості особисто вручити букет. Доставка від магазину «Веббукет» завжди до ваших послуг, наші флористи з радістю створять букет, що відповідає Вашим побажанням і вимогам.